Mafsallı tente, tente çeşitleri içerisinde yer almaktadır. Bu tente sistemi özellikle havuz, market, mağaza ve evlerin balkon kısımlarında hem koruma sağlaması, hem de şık bir görüntü oluşturması amacıyla tercih edilmektedir.  Bu tenteler kurulmuş olduğu mekânı güneş, yağmur, kar ve rüzgâr gibi istenmeyen, olumsuz ve kötü koşullardan koruyabilmektedir.

Mafsallı Tente Modelleri Nelerdir?

Mafsallı tente modelleri ikiye ayrılabilir. Bunlar, el ile çevrilen ve otomatik
tentelerdir. Yine Yerli veya Avrupa kumaşları tercih edilebilir. Mafsallı
tente, kişinin tercihine göre farklı tasarımlarda ve renklerde üretilebilir. 

Bu sistem hangi mevsimde olduğu ve kullanım süresi fark etmeksizin karlı, yağmurlu ve güneşli havalarda koruma sağlamaktadır. Bu tentelerin her mevsim için ayrı bir kuruluşu bulunmamaktadır. Kurulum ardından bakımının dikkatli yapılmasıyla beraber uzun bir süre kullanılabilme özelliğine sahiptir.

Mafsallı Tentenin Özellikleri ve Artıları Nelerdir?

Mafsallı tente güneşte solmama ve yağmur itme gibi özelliklerine sahip olabilir. Bu sistemin özellikleri, kullanıcının tercihine göre değişebilmekle beraber şu özellikleri olabilir:

  • Otomatik seçeneği
  • Kumanda seçeneği
  • Güneş ve rüzgâr sensörü
  • Su geçirmez kumaş seçenekleri
  • Kişinin kendi tercihine göre renk, ölçü ve tasarım seçenekleri
  • İstek doğrultusunda eğim
  • Paslanmaz özellik

Bu tente sistemi, kurulacağı mekâna yeni bir görüntü sunabilir. İşyerini veya balkonunu yeniden tasarlamak isteyenler için tente farklı ve şık bir seçenek olacaktır. Sistemin bulunduğu mekân ile uyumlu kurulabilmesi önemli avantajlardan biridir.

Güneşli yaz aylarında veya yağmurlu sonbahar aylarında evinin balkonunda oturmayı seven kişiler için tente, güzel bir tercih ve şık bir dekorasyon olabilir.

Mafsallı Tente Ücretleri Nasıldır?

 

Mafsallı tente ücretleri bazı konulara bağlı olarak değişebilmektedir. Tente’nin uygulanacağı alanın genişliği, tentenin üretim özellikleri gibi konulara bağlı olarak değişiklik gösterebilmektedir.