Başkent Ankara’da faaliyet göstermeye 3 yıl önce başlamış bulunan firmamız, sahip olduğu deneyim ve bilgi birikimiyle yaşam alanlarınıza profesyonel dokunuşlar yapıyor. Kaliteli hizmet anlayışını ön planda tutarak en yüksek standartlarda üretim yapmaya odaklanan işletmemiz, yurdumuzun dört bir yanından gelen çadır, tente, branda taleplerini en kısa süre içerisinde en uygun fiyat seçenekleriyle karşılıyor. 

Uzman personel yapısı ve sektörün gerektirdiği en ileri teknolojiyle hizmet üreten Erdem Çadır, son kullanıcı beklentilerini ön planda tutarak uzun yıllar aynı kalitede kullanabileceğiniz ürünleri satışa sunuyor.

Kurulduğu günden beri kullanıcı beklentilerini en üst düzeyde karşılamayı hedefleyen Erdem Çadır, dünya standartlarında üretim yaparak kalite çıtasını her geçen gün daha da yükseltiyor. 

Sektörün gerektirdiği modern ekipman, uzman personel ve malzeme kalitesiyle kısa sürede sektörün lider firmalarından biri haline gelen Erdem Çadır, uyguladığı fiyat politikasıyla da müşterilerinin beğenisini kazanmayı hedefliyor. Müşteri memnuniyeti adına tüm beklentileri en üst düzeyde karşılayan ekibimiz, kuruluş vizyonundan taviz vermeden üretim yapmaya devam ediyor.

Vizyonumuz

Ülkemizde üretim ve imalat sektöründe faaliyet gösteren tüm firmalar gibi bizim de en önemli vizyonumuz, ülke ekonomisine katkı sağlamak, istihdam yaratmak ve müşterilerimize dünya kalite standartlarında ürün temin edebilmektir. Sahip olduğu bilgi ve tecrübelerini yeni nesil teknolojiyle birleştirerek üretime devam edecek olan firmamızın en büyük hedefi, ülke içerisinde kalitesiyle bilinen firmalar arasında zirveye çıkmak ve adını tüm yurtta ve dünya ülkelerinde duyurmaktır.

Misyonumuz

 

Erdem Çadır olarak kuruluşumuzun temel misyonu, müşterilere koşulsuz memnuniyet sağlamaktır. Buna yönelik çalışmalarını hız kesmeden sürdüren firmamız, kaliteden ödün vermeden en uygun fiyatlarla üretim yapmaya devam etmektedir. Müşteri ihtiyaçlarını birinci öncelik olarak kabul eden ve ürünlerimize yönelik talepleri en kısa sürede karşılamaya odaklanan ekibimiz, öneri ve beklentilere yönelik analizlerle ürün çeşitliliğini artırmayı ve kaliteli ürünlerle güveninize layık olmayı en önemli görev olarak belirlemiş bulunmaktadır.

ürünler

Pergola Sistemleri

Bu sistemde pergola, el ile açılıp kapanmaktadır.

Pergola Sistemleri

Pergola sistemleri günümüzde evlerde ve iş yerlerinde güneşli ve yağmurlu havalara karşı bir önlem olarak alınmaktadır. Farklı pergola modelleri bulunmakta olup el ile veya otomatik olarak açılıp-kapanmakta olan Pergola tasarımları mevcuttur.
İncele

Hayvan Çadırı

Hayvan çadırı boyutları tercih edilen çadırın türüne göre değişmektedir.

Hayvan Çadırı

Kümes hayvanları, küçükbaş hayvanlar ve büyükbaş hayvanlar için, onları çevrenin ve havanın olumsuz koşullarından korumak için imal edilmiş çadırlar hayvan çadırı olarak adlandırılmaktadır.
İncele

Çadır Çeşitleri

Çadır çeşitleri, yapımında kullanılan malzeme, şekil ve sezon özelliklerine göre farklı şekillerde üretilir.

Çadır Çeşitleri

Çadır çeşitleri, yapımında kullanılan malzeme, şekil ve sezon özelliklerine göre farklı şekillerde üretilir.
İncele